O nas

Mateusz Machnio

Z branżą finansową związany od 2013 roku, od początku pracuje jako niezależny ekspert finansowy. Pomoże w uzyskaniu najlepszego finansowania, odpowiedniego rozwiązania w obszarze ubezpieczeń na życie i zdrowie, jak również w kwestii inwestycji kapitałowych. Praca jest również jego pasją, która pewnie nigdy się nie znudzi, ponieważ każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania, którym Mateusz zawsze stara się sprostać. Jego celem jest dostarczenie klientom, współpracownikom i partnerom biznesowym takiej jakości pracy i usługi, jakiej sam oczekuje od innych, a jego wymagania nie należą do najniższych. Wolne chwile chętnie spędza na boisku piłkarskim i na siłowni.

Karolina Mstowska

W branży pracuje od 2016 roku. Specjalizuje się głównie w kredytach hipotecznych, ale pomoże także przy kredycie gotówkowym czy ubezpieczeniu Twojego majątku. Z wykształcenia jest inżynierem geodezji i kartografii, ukończyła specjalizację w zarządzaniu i gospodarowaniu nieruchomościami dzięki czemu posiada wiedzę i doświadczenie do analizy stanu prawnego nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup mieszkania czy budowę domu, a nie wiesz od czego zacząć lub jakich dokumentów potrzebujesz, to chętnie pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać najlepsze finansowanie. Prywatnie pasjonatka wszelkiej roślinności domowej i ogrodowej, amatorka domowej kuchni i podróżowania.

Bartłomiej Niedziałkowski

Jest sumiennym i zorientowanym na szczegóły ekspertem finansowym. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym Bartka wyróżnia profesjonalizm i realizacja zamierzonych celów. Specjalizuje się w obszarze kredytów hipotecznych i ubezpieczeń majątkowych. Umiejętności komunikacyjne i upraszczania złożonych procesów sprawiają, że dostarcza klientom jasne i proste odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania. Jest w stanie sprawić, że cały ten proces zamieni się w ciekawą przygodę. Prywatnie pasjonat piłki nożnej i biegania.

Aleksandra Czarnecka

Jest osobą kontaktową, otwartą do ludzi, rzetelną, zawsze przywita Cię uśmiechem. Z wykształcenia jest Technikiem Analitykiem, więc praca z analizą i weryfikacja dokumentów nie jest jej obca. Jako ekspert finansowy oprowadzi i zaznajomi Cię z procedurami i przebiegiem logistycznym przy udzielaniu zobowiązania. Postara odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości. W chwili wolnej zajmuje się amatorsko cukiernictwem oraz zabiegami kosmetycznymi.

Masz więcej pytań?

Napisz lub zadzwoń do nas. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez świat finansów, kredytów, ubezpieczeń i leasingów. Nie czekaj, umów się na konsultację!

Karolina-Mstowska-finansova
Facebook
Instagram
Scroll to Top